Choď na obsah Choď na menu
 


Nie je nič jednoduchšie ako kúpiť niekomu darčekovú škatuľku či krabičku v obchode a darček do nej zabaliť. To robí určite každý z nás. Ale priznajme si to: nie je to trošku nudné???!!!

Čo by ste povedali na to, keby ste svojích priateľov a svoje rodiny prekvapili niečim výnimočným. Osobitým darčekovým balením. A ja vám takéto nápady ponúkam.

 

Tak teda tu ponúkam návod ako to robím ja:

1. zoženiem si nejakú škatuľu od topánok tej správnej veľkosti, aby sa do nej pravdaže darček vmestil. Alebo to môže byť aj darčeková škatuľka trebárs z vianočným motívom..,ktorý nebudete potrebovať.

2. škatuľku očistím od zbytočných cenoviek a rôznych nálepiek.

3. škatulu oblepím  krepovým papierom. Ja osobne používam na tieto účely lepidlá v podobe rúžu. Sú na to najlepšie, pretože nešpinia ruky.

4. škatuľku oblepím krepovým papierom nie len z vonkajšej strany, ale oblepím aj tú vnútornú. Chceme predsa, aby bola krabica krásna aj z vnútra.

5. keď máme krabičku oblepenú z vonkajšej a aj vnútornej strany prichádza na rad samotné zdobenie. Na vrch krabičky môžeme prilepiť skutočne čokoľvek: rôzne koráliky, flitre, nálepky, kvety,cukríky,fotografie...záleží to od osoby, pre ktorú je škatuľa vyrábaná

6. prezradím vám malé tajomstvo: ja osobne nasypem do vnútra škatuly, keď do nej už vložím darček, aj rôzne korále, flitre, ale musia ladiť s farbou škatule. Ak ju teda obalíme napr. ružovým krepovým papierom, koráliky aj flitre volíme v rovnakej farbe. A do hotovej škatule pred jej zatvorením a darovaním môžeme nasypať aj zopár malých cukríkov rovnakej farby, tým docielime ešte krajší a sviatočnejší vzhľad darčeku.

7. posledným krokom je samozrejme už len samotné darovanie vašej osobitnej a hlavne osobnej darčekovej škatulyObrázok

 

 
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< júl / 2018 >>